Artnews
  Dnes je: 21. 09. 2023    Hlavní stránka   Seznam rubrik   Download   Weblinks   Fórum      
Hlavní menu
Hlavní stránka
Seznam rubrik
Galerie
Download
Weblinks
Art slovník
Fórum
Kontakt

Přidat článek
Přispívání do galerie
Rozšířené vyhledávání
Opus Dei

Náhodný obrázek
Q
airbrush
<br><br>
-čtenářská galerie-
zobrazení: 3142
známka: 5.00

Login
Čtenář nepřihlášen!

Uživatelské jméno:
Heslo:Zapomenuté heslo Registrace | Info

    Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 68 nalezených)    

|0-15|15-30|30-45|45-60|60-75|

Zajímavé comics stránky......
(js, Novinky, 02.06.2006)
Nedávo jsem slíbil,že se budu více věnovat na Artnews comicsu a tak to touto novinkou „2v1“ začínám pomaličku plnit.....
Připravil jsem si pro vás zajímavý odkaz na stránky ilustrátora a malíře Adama Hughese-www.adamhughesart.com.Mimo množství obrázků s comicsovou tématikou zde najdete například skici, ukázky comicsů, rozhovor s ilustrátorem či skici na prodej.
Dalšími comics stránkami jsou pak www.anthonysnyder.com.Jedná se o sběratelský web site s množstvím obrázků a comicsů různých žánrů a stylu, které jsou navíc i na prodej.

Czech Art Festival 2006
(js, Novinky, 29.05.2006)
S předstihem vám na popud Marcely Kotrcové přináším zajímavou pozvánku na Czech Art Festival.
Jedná se již o druhý ročník veletrhu umění pro výtvarníky z celé ČR, pořádané v Českých Budějovicích ve dnech 28-29.10.2006. Jako hlavní cena je 5000 kč a také kolektivní výstava nejlepších děl v National Czech & Slovak Museum ve státě Iowa, USA. Konec termínu přihlášek je pak do 10.08.2006.
Více informací a přihlášku naleznete na www.artfestival.cz či zkuste kontaktovat přímo pořadatele festivalu na czechartwork@yahoo.com.
p.s. po kliknutí na obrázek se vám zobrazí leták festivalu ve větším rozměru.

Zajímavé www stránky VI.......
(js, Novinky, 26.05.2006)
Artnews je web o umění, ale jak se mi zmínil jeden čtenář, oblast, která je tu dost opomíjená je Art Dark a Art Foto.....Proto jsem se rozhodl tuto mezeru trochu zaplnit a jal se hledat nějaké zajímavé odkazy a stránky, právě z tohoto odvětví umění.
Na adrese www.alessandrobavari.com objevíte jednu z „perel“ co jsem našel.Jedná se o Dark portfolio Italského umělce, Alessandro Bavari.Ve velkém množství svých děl zde autor ukazuje jak si představuje Dark umění i svět ve kterém denně žije......Jeho počítačově upravená fota si čtenář může i zakoupit či „jen“ nechat zprávu v knize hostů........

Comics tutorial III
(js, Novinky, 15.05.2006)
Při hledání minulého návodu jak malovat comics,jsem narazil na další stránky,které by jistě neměli uniknout vaší pozornosti......
Na www.boltcity.com najdete skvělý návod v angličtině, jak kreslit comics krok za krokem.Autor zde ukazuje vznik comicsu od prvopočátků návrhu, přes kresbu tuší, až k finální koloraci pomocí počítače......
Mimo tohoto návodu jsou zde ke shlédnutí i on-line comicsi, galerie obrázků či forum.

Májová nabídka Triplex
(js, Novinky, 12.05.2006)
Vždy když si myslím,že není o čem psát, zasáhne osud..... :-)) .
Po ani ne dvou měsících, vám díky českému zastoupení firmy Gabbert přináším opět nový ceník airbrush značky Triplex.
Nese název Májová nabídka Triplex 2006 a je….. jak jinak, ke stažení v downloadu, sekce ceníky či přímo zde.Nabídka platí od 12.5.2006 do vyčerpání zásob či do vydání ceníku nového......
Update: Pozor, podle vyjádření Českého zastoupení firmy Gabbert, jsou ke dni 14.07.2006 všechny sety Triplex zcela vyprodány.
Místo toho jsou nově nabízeny sety airbrush zn. FENGDA.Bližší informace a ceny,budou brzy upřesněny.
Děkuji za pochopení......[ js ]

Comics tutorial II
(js, Novinky, 08.05.2006)
Koukal jsem ze zvědavosti do archivu novinek a zjistil, že jsem se už dlouho nevěnoval výtvarnému odvětví, které je mi hodně blízké,comicsu…..Touto novinkou to tedy tak trochu napravuji.
Našel jsem pro vás tutorial, který spojuje tvorbu comicsu a airbrush malby.Na stránce www.zandoria.com je k vidění mimo step by step návodu comicsu Tar of Zandoria i prezentace studia Zandoria, 3D postupy modelování,plus galerie prací.

Tattoo airbrush-step by step
(js, Novinky, 05.05.2006)
Po delší době nečinosti,zaviněné nedostatkem času a přípravě autorských stránek vám přináším další zajímavé tipy ze světa umění…..
Tentokrát jsem pátral po návodech jak malovat tetování pomocí airbrush a našel pro vás stránky airbrushbodyart.com.au.Naleznete zde pár obrázkových návodů jak postupovat pří malbě tetování na tělo a také galerii s množstvím obrázků…..
Další stránky,které by vám jistě při studiu postupů tetování neměli ujít naleznete na adrese www.airbrushtemporarytattoos.com,jsou zde nejen ukázky tetování,ale i například i základy práce s airbrush ,galerii či shop se šablonami tattoo a barvami……

Malba motorky krok za krokem.......
(js, Novinky, 07.04.2006)
Nedávno jsem zde uvedl odkaz na postup malby krajiny pomocí olejových barev a teď tu mám odkaz i pro airbrush nadšence,kteří mi hodně píší,že jim témata s americkou retuší na stránkách tak nějak chybí.........
Na adrese www.adcookfineart.com je k vidění postup airbrush malby motocyklu,krok za krokem.Ale,to není vše,stránky www.adcookfineart.com jsou vlastně prezentací malíře A.D.Cooka a tak zde najdete i galerii s portréty,motocykly,fotografiemi či životopis a blog...........

Zajímavé www stránky V.......
(js, Novinky, 31.03.2006)
Po návštěvě stránek francouzského výtvarníka JS Rossbacha jsem si vzpomněl,že jsem vám ještě nepředstavil dalšího malíře,jehož styl je velmi podobný a kterého taky hodně obdivuji.Na adrese www.templesmith.com naleznete prezentaci výborného comicsového malíře Bena Templesmitha,mimo jiné tvůrce comicsu 30 dlouhá noc,který vyšel i v češtině.Stránky obsahují mimo obrázků i mini životopis, fórum či malířův blog.

Akční nabídka Triplex Jaro
(js, Novinky, 27.03.2006)
V měsíci březnu se skutečně roztrhl s novinkami celý pytel...... :-))
Tentokrát vám přináším nový ceník airbrush značky Triplex.Jmenuje se Akční nabídka Triplex Jaro 06 a je tradičně ke stažení v downloadu, sekce ceníky či přímo zde.
Nabídka platí od 3.4.2006 až do odvolání či do vydání ceníku nového.........

Step-by-Step Landscape
(js, Novinky, 25.03.2006)
Je to poměrně dlouho co jsem zde naposledy uvedl nějaký ten článek s postupem malby a tak to alespoň touto malou novinkou napravuji......
Na stránce www.wetcanvas.com naleznete postup krajiny, krok za krokem pomocí olejových barev od malíře Mike Callahana.Článek je sice v angličtině,ale díky množství obrázků nebude problém ani pro neanglicky mluvící čtenáře si o celkovém postupu vytvořit ucelený obrázek.

Zajímavé www stránky IV.......
(js, Novinky, 22.03.2006)
Procházel jsem po delší době fórum na www.comx.cz a narazil jsem na odkaz zajímavých www stránek.Jedná se o webovou prezentaci Francouzského výtvarníka JS Rossbacha, na livingrope.free.fr najdete skvělou galerii malovaných obrazů inspirovanou fantasy a comicsem.
Mimo to zde najdete ,ale i autorovy výlety do světa fotografie a designu,které si s ničím nezadají s jeho obrazy a vytváří tak s nimi kompaktní celek......

Pozvánka na modelářskou výstavu - doplnění
(js, Novinky, 16.03.2006)
V předchozím příspěvku jsem zapomněl dodat některé důležité údaje a tak to teď napravuji......:
Modelářská výstava nese název Žatecká šiška a koná se 18 března v DMM Chomutov od 8.30 pro samotné soutěžící a od 10 hodin pro veřejnost.Pozvánku na akci získáte kliknutím na obrázek vlevo, pro ty co nejsou místní a neví kde je Jiráskova ulice a DMM doporučuji kouknout na mapu Chomutova sem..... www.mapy.cz.Podrobnější informace o soutěži naleznete též zde www.ipmszatec.com.

Pozvánka na modelářskou výstavu ......
(js, Novinky, 09.03.2006)
Dne 18 března se bude konat v Chomutově modelářská výstava, to by nebylo nic tak výjimečného kdyby se jí neúčastnila i firma Gabbert.Bude zde zastoupen téměř kompletní sortiment airbrush značky Triplex, plus navíc by zde měl být i samotný pan Manfred Gabbert spolu s českým zastoupením,Dolores Veverovou.Takže Severočeši nenechte si tuto akci určitě ujít, koná se v SOU Stavebním, v Jiráskově ulici 4140, od 9 do 16 hodin.Bližší informace získáte na e-mailu doreee@seznam.cz.

Nový výtvarný obchod.........
(js, Novinky, 04.03.2006)
Již nějakou dobu hledám na internetu nové obchody s potřebami pro výtvarníky, které pravidelně uveřejňuji v odkazech a v článku Kde nakupovat pomůcky pro airbrush. A tak jaká byla moje radost, když jsem na stránkách Amatérské Obrazárny jeden takový obchod našel.Naleznete ho na adrese obchod.ao.cz a hned z kraje musím poznamenat,že se nejedná o klasický kamenný,ale on-line obchod.To mimochodem znamená, že zboží si můžete objednat přes internet a platit bankovním převodem či dobírkou.V součastné době ochod nabízí 1087 položek od barev až po papíry a knihy.

|0-15|15-30|30-45|45-60|60-75|

Hot news

07.03.2008: Update weblinks
...a to konkrétně sekce výrobců,nyní obsahuje více jak 60 odkazů.

04.10.2007: Update galerie čtenářů
Do galerie č.6,výtvarníka Romana Caldy bylo přidáno 5 nových obrázků.
[ js ]

02.10.2007: Update ceníku.....
Po téměř roce byl aktualizován ceník ateliéru Art-Jaro,který naleznete v Downloadu - sekce ceníky.
[ js ]

01.10.2007: Galerie no.20
....a 29 akvarelových obrázků výtvarníka Eugene Ivanova.
[ js ]


Art slovník
Art slovník

Výrobci a prodejci

Agama

Gabbert

Iwata

Koh-i-noor

Lukas

Umton

Winsor & NewtonCopyright © 2003-2008 Artnews.cz -všechny články na Artnews.cz jsou vlastnictvím autorů či provozovatele stránek. Bez svolení je není dovoleno dále šířit.
Tyto www stránky byly vytvořeny prostřednictvím phpRS - ©design by js.
optimalizace PageRank.cz