Artnews
  Dnes je: 05. 12. 2023    Hlavní stránka   Seznam rubrik   Download   Weblinks   Fórum      
Hlavní menu
Hlavní stránka
Seznam rubrik
Galerie
Download
Weblinks
Art slovník
Fórum
Kontakt

Přidat článek
Přispívání do galerie
Rozšířené vyhledávání
Opus Dei

Náhodný obrázek
Odin
tempera a akryl na sololitu<br><br>
-čtenářská galerie-
zobrazení: 3880
známka: 5.00

Login
Čtenář nepřihlášen!

Uživatelské jméno:
Heslo:Zapomenuté heslo Registrace | Info

    Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 68 nalezených)    

|0-15|15-30|30-45|45-60|60-75|

Nové fantasy a scifi alba - Royo,Frances....прием макулатуры
(js, Novinky, 03.03.2008)
......a mám tu další novinku,trochu postaršího data.
Ke konci roku přivezla firma Makros Plus s.r.o. do Čech mnoho obrázkových alb,které by jistě neměli uniknout fanouškům scifi a fantasy ilustraci.Jedná se například o art alba Dome- L.Royo a R.Royo, Imaginistix – B.Vallejo a J.Bell, Favole Portfolio 2 - V. Frances, Forgotten - Cris Ortega, Elixír - Melanie Delon a mnohé jiné.....
Jelikož jsem jich několik zakoupil a o některých mám informace z Makros Plus i netu,rád bych vám o nich řekl alespoň pár základních informací.....

Něco končí a něco začíná....
(js, Novinky, 28.02.2008)
Předem upozorňuji, že tato aktualita je 2 měsíce stará, ale jak jste asi postřehli,poslední dobou jsem tak trochu uložil stánky k zimnímu spánku :-))
Mnoho z vás už to ví, ale pro ty, co až tak často nenavštěvují stránky airbrush ilustrátora a jednoho ze zakladatelů Airbrush Art festivalu Jaroslava Křemečka, mám jednu docela smutnou zprávu. J.K. se z rodinných a zdravotních důvodů rozhodl ukončit činnost ateliéru Art-Jaro a airbrush kurzů a vrátit se zpět do Švýcarska.
Činnost ateliéru i web stránky samozřejmě, ale tak úplně nekončí. Oficiálně přebral po J.K. jeho České aktivity v airbrush jeho dobrý přítel a doslova prává ruka Petr Šulc......
Takže i přes mírný smutek přeji Jardovy Křemečkovy ve Švýcarsku vše dobré. Také doufám, že si z Čech odnáší jen samé pěkné vzpomínky a znovu se bude rád vracet alespoň jako pořadatel Airbrush Art festivalu, který spoluzakládal.

Jarní akce airbrush Triplex a Fengda
(js, Novinky, 25.02.2008)
Blíží se jaro a jako už „tradičně“ vám přináším prostřednictvím Českého zastoupení firmy Gabbert ČR další akci. Tentokrát nejde o akci jednu či o dvě, ale hned o tři. První akce je na airbrush značky Triplex II a III + výbava, druhou jsou přestavovací a náhradní díly na tuto německou airbrush a třetí poslední je sleva na airbrush značky Fengda s bohatým příslušenstvím. Takže uznejte sami, že na výběr toho je skutečně dost.
Jako pokaždé si kompletní ceníky ve formátu doc (MS Word/Office)můžete stáhnout v Downloadu - sekce Ceníky. Akce trvá od 10.2.2008 do vyprodání zásob. Případné objednávky a dotazy nesměřujte na mě, ale na kontakt Českého zastoupení firmy Gabbert,který naleznete v jednotlivých cenících. Nejedná se o akci webu Artnews!!!

Nové kalendáře na rok 2008
(js, Novinky, 03.10.2007)
Pomalu se blíží konec roku 2007 a souběžně s tím se začínají v zahraničí tisknout i art fantasy a scifi kalendáře na rok příští......
A právě díky firmě Makros Plus s.r.o., která se specializuje na dovoz zahraničních alb,kalendářů,her a dalších publikací, se na našem trhu objevují hned 2 nástěnné kalendáře od známých fantasy a scifi ilustrátorů knih a časopisů........

Akce set Triplex II - září 2007
(js, Novinky, 05.09.2007)
Po hodně dlouhé době od poslední akce firmy Gabbert ČR, která proběhla počátkem června, bych vás rád informoval o akci zbrusu nové, i když s malinkým zpožděním. Akce se jmenuje Set Triplex II - září a jak už je patrné z názvu,jedná se o nabídku airbrush značky Triplex II doplněnou o různé nádobky,štětce či o rychlospojky pro tuto pistolku.
Podrobnější přehled získáte stažením informačního letáku ve formátu MS Word v Download - sekce Ceníky. Zde také najdete kontakt na České zastoupení firmy Gabbert,kam se můžete obracet se svými objednávkami či dotazy. Samotná akce trvá od 27.8.2007 do vyprodání zásob či do vyhlášení akce nové.
Pozor update: ke dni 20.9.2007 je dočasně pozastavena Akce set Triplex II z důvodů vyprodání zásob.Nové zboží je očekáváno za 14 dnů.

Czech Art Festival 2007
(js, Novinky, 30.06.2007)
Po anonci na AAF 2007 tu máme další pozvánku na festival pro umělce, tentokrát se jedná o akci nazvanou Czech Art Festival 2007. Koná se ve dnech 8 až 9 prosince 2007 v Českých Budějovicích na Výstavišti v pavilonu Z a jedná se již o 3 ročník veletrhu zaměřeného na prezentaci výtvarné umění. To ve zkratce znamená, že umělecká díla ať už ve formě obrazů, fotek či soch mohou návštěvníci nejen zhlédnout, ale i případně zakoupit.
Pro samotné vystavující výtvarníky jsou samozřejmě připraveny hodnotné peněžní ceny za nelepší díla či možnost vystavovat v některé z galerie v České Republice.
Případní zájemci o vystavování naleznou přihlášku spolu s podrobnějšími informacemi na www.artfestival.cz .

4.9.2007- nově byl do sekce Download-festivaly přidán leták ve formátu pdf (Adobe) s novinkami o tomto festivalu......

Airbrush Art Festival 2007 – druhé info
(js, Novinky, 23.06.2007)
V minulé novince o AAF 2007 jsem se zapomněl zmínit o pár důležitých maličkostech a tak to teď napravuji…..
Airbrush Art Festivalu se můžete zúčastnit nejen jako návštěvníci, ale také jako vystavovatelé. Vystavovat je možné airbrush ilustrace,modely,helmy, textilní i kožené předměty, ale i např. auta a motorky…..
Přihlášku a kompletní informace o AAF 2007 si můžete stáhnout opět v Downloadu,sekce Festivaly,kurzy.
Vyplněnou přihlášku,po zaplacení částky pak musíte nejpozději do 10 října odeslat na e-mail adresu AAF07@seznam.cz či na poštovní adresu uvedenou v přihlášce.
Další informace o AAF 2007 naleznete na www.art-jaro.com v sekci info či na telefonu 603 78 00 88.

Airbrush Art Festival 2007 – první info
(js, Novinky, 17.06.2007)
Zní to až neuvěřitelně, ale nejenom, že v Čechách vznikl první airbrush festival, který se konal na podzim minulý rok, ale mílovými kroky se blíží jeho druhý ročník. AAF 2007 se bude konat 20-21.10.2007 v kulturním domě Ládví v Praze 8, u konečné stanice metra C. Přihlášky o účast na festivalu směřujte přímo na Jaroslava Křemečka, ať už telefonicky či e-mailem nebo můžete podat přihlášku osobně přímo v ateliéru Art-Jaro. To platí samozřejmě i pro případné sponzory.
Kontakt na ateliér naleznete na www.art-jaro.com. Bližší informace budou brzy zveřejněny.
Předběžný plakát pro AAF 2007 naleznete v Downloadu,sekce Festivaly,kurzy

Akce Fengda 2007
(js, Novinky, 06.06.2007)
Dá se řict,že akce na airbrush rostou poslední dobou jako houby po dešti. Před nedávnem skončila jedna akce na airbrush Triplex a už tu máme akci novou a opět je jako už tradičně od firmy Gabbert ČR .Tentokrát se, ale nejedná o airbrush Triplex,ale o myslím si už taky hodně známou a u výtvarníků oblíbenou airbrush značky Fengda.

Wild Sketches II v prodeji
(js, Novinky, 28.04.2007)
Asi tak v září jsem psal o vydání mini alba Luis Royo Wild Sketches I v Čechách a po pár měsících tu máme díky firmě Makros Plus s.r.o. další díl z trilogie, Wild Sketches II.Znovu se jedná o mini album rozměrů 11,5x17,5 cm,208 čb stran a nízkou cenou 206 kč.Mimo tohoto alba vyšel též druhý díl(ze čtyř) raných komiksových prací L.Roya, Antologia Comics Volumen 2 1981-1983.Má rozměry 22x29,5cm,48 barevných stran a stojí 225kč.
Ale,to rozhodně není vše,L.Royo je jak známo workoholik a těch novinek je poměrně víc....

Jarní akce Triplex II
(js, Novinky, 04.04.2007)
Po několika měsíční odmlce jsem zpět a to rovnou s trochu opožděnou novinkou :-))
Nedávno začalo jaro a firma Gabbert ČR jako už tradičně v tento čas zveřejňuje další akční nabídku. Ta se jmenuje Jarní akce Triplex II a přináší kompletní airbrush značky Triplex, přestavovací sadu + další součásti. Akce je platná již od 15.3.2007 a trvá do vyprodání zásob.
Ceník je “ve formátu doc pro MS Word“ a je ke stažení v downloadu, v sekci ceník či přímo zde... download-ceník.
Pozor update: ke dni 31.5.2007 je oficiálně ukončena jarní akce Triplex II.

Novinky v obchodech-Leden 2007
(js, Novinky, 13.01.2007)
O novinkách ve výtvarných on-line obchodech na internetu jsem informoval naposled koncem září minulého roku....... Původně jsem myslel,že sem napíši jen takovou krátkou anonci,ale nějak nebyl čas a těch změn a novinek přibývalo a přibývalo, až to nakonec vydalo,na takový mini článek.......
Ale slibuji, že se napříště polepším a zkusím referovat o událostech v E-Shopech dříve jak jednou za 4 měsíce...... :-))

Zajímavé www stránky XII.......
(js, Novinky, 16.12.2006)
Původně jsem, zde chtěl uveřejnit anonci na úplně jiné stránky. Ty první co jsem nalezl, na mě zprvu moc dojem neudělali, ale podvědomě jsem se k nim stále vracel a vracel........
Na www.gregstaples.co.uk nenajdete rozsáhlé galerie obrázků, ani moc informací a už vůbec nečekejte bombastickou úpravu stránek...... Jediné ,co zde opravdu je, je takové “mini portfolio malíře“ Grega Staplese. Již na první pohled je zde patrná malířova fascinace fantasy a comicsem, hodně ovlivněná dílem Franka Frazetty či Simona Bisleyho.A to je asi právě to co mě na jeho obrázcích tak fascinuje a proč jsem jim dal "přednost" před některými stránkami s mnohem propracovanějším designem a se záplavou různých galeriích navrch.........

Vánoční akce Triplex 2006
(js, Novinky, 06.12.2006)
Je to již poměrně dlouho co zde firma Gabbert ČR uveřejnila nějakou akci na airbrush značky Triplex. Když nepočítám zářijovou mini akci na 1 kus Triplex, tak poslední regulérní akcí byla Májová nabídka.....
Jsem proto rád, že vám mohu oznámit zbrusu novou akci. Nese název Vánoční akce - díly 2006 a nabízí jak už je patrné z názvu různé díly na airbrush zn.Triplex.V nabídce najdete mimo přestavovacích sad, jehel i další pomůcky určené pro airbrush jiných firem, jako např. čistící štětečky,ofukovač atd.
Ceník je "ve formátu doc pro Word" a je již tradičně ke stažení v downloadu, v sekci ceníky či přímo zde.....download.
Ceny platí od 5.12.2006 do vyprodání zásob......

Postup vzniku airbrush obrazu
(js, Novinky, 18.10.2006)
Po delší pauze, vzniklé kvůli nemoci se znovu dostávám pomalu do formy a tak jsem se rozhodl znovu věnovat plně webu. Trochu jsem prohledal svůj archiv a našel pro vás další malý airbrush. postup.
Na stránkách www.turtle4dog.com právě jeden takový postup je. Jedná se o step by step airbrush malbu na papír a autor zde pomocí textu a obrázků vše detailně popisuje. Jedinou nevýhodou je, že stránky jsou celé v Německém jazyce,ale s tím si může koneckonců poradit i PC Translátor či jiný překladač.....
Airbrush malba není samozřejmě vše co na stánkách najdete, je zde např. k vidění i postup malby portrétu, malba na dřevo, na kytaru či i malé galerie známých ilustrátorů a malířů.....

|0-15|15-30|30-45|45-60|60-75|

Hot news

07.03.2008: Update weblinks
...a to konkrétně sekce výrobců,nyní obsahuje více jak 60 odkazů.

04.10.2007: Update galerie čtenářů
Do galerie č.6,výtvarníka Romana Caldy bylo přidáno 5 nových obrázků.
[ js ]

02.10.2007: Update ceníku.....
Po téměř roce byl aktualizován ceník ateliéru Art-Jaro,který naleznete v Downloadu - sekce ceníky.
[ js ]

01.10.2007: Galerie no.20
....a 29 akvarelových obrázků výtvarníka Eugene Ivanova.
[ js ]


Art slovník
Art slovník

Výrobci a prodejci

Agama

Gabbert

Iwata

Koh-i-noor

Lukas

Umton

Winsor & NewtonCopyright © 2003-2008 Artnews.cz -všechny články na Artnews.cz jsou vlastnictvím autorů či provozovatele stránek. Bez svolení je není dovoleno dále šířit.
Tyto www stránky byly vytvořeny prostřednictvím phpRS - ©design by js.
optimalizace PageRank.cz