Oprava komentářů v galerii.....
Autor: js <admin[at]artnews.cz>, Téma: Info, Vydáno dne: 09. 06. 2007Možná už to nikdo z častých návštěvníků galerie zde na Artnews zaregistroval, ale docela dlouho nešly vlivem nesprávné upravených souborů přidávat k obrázkům komentáře. Díky pár všímavých čtenářů, kteří mi o tom napsali na e-mail, jsem se konečně po půl roce dokopal k opravě a tak už mohu konečně s klidem prohlásit, že vše funguje tak jak má.......takže teď už můžete svou chválu či kritiku autorům v galerii klidně psát jak se vám zlíbí....... :-)
To, ale není vše, když už jsme u těch úprav........

Vše zůstává skoro nezměněno, tedy až na malou věc a tou je přidání jedné kolonky s kontrolním kódem. Bez vyplnění této kolonky nebude možno komentář odeslat. Toto opatření jsem nezavedl proto, abych vám ztížil psaní, ale kvůli dotěrným Spam robotům, kteří zahlcovali galerii neustále nesmyslným komentářem, a snižovaly přehlednost........
Toto opatření se dále dotýká nově i Komentářů v článcích, Kontaktního e-mailu, Formuláře přispívání do galerie, Informačního e-mailu a v neposlední řadě i Fóra.
Mimochodem další inovací při úpravách (změna barvy textu, odkazy atd.) prošlo i fórum viz zde: Nápověda fóra

p.s. jestli něco v komentářích ať už v galerii,ve článcích či fóru nebude fungovat, napište mi na Kontaktní e-mail.