Novinky v obchodech-Leden 2007
Autor: js <admin[at]artnews.cz>, Téma: Novinky, Vydáno dne: 13. 01. 2007O novinkách ve výtvarných on-line obchodech na internetu jsem informoval naposled koncem září minulého roku....... Původně jsem myslel,že sem napíši jen takovou krátkou anonci,ale nějak nebyl čas a těch změn a novinek přibývalo a přibývalo, až to nakonec vydalo,na takový mini článek.......
Ale slibuji, že se napříště polepším a zkusím referovat o událostech v E-Shopech dříve jak jednou za 4 měsíce...... :-))

Začneme nejprve změnami www adres shopů:
obchod.ao.cz – tento obchod byl zavřen nikdy kolem poloviny roku 2006. Tak dlouho se předělával a posouval termín otevření až nebyl do dnešní doby(leden 2007) otevřen vůbec........ Ale možná už se blýská na lepší časy,alespoň o tom svědčí zbrusu nová adresa na www.aovytvarnepotreby.cz .No ještě uvidíme.......

www.ideon.cz – z tohoto obchodu s knihami s výtvarnou tématikou se stal pro změnu diskusní portál o architektuře, ale nezoufejte,e-shop byl přesunut na www.libris.cz .

Teď už, ale k těm "normálním" novinkám......
www.airbrush-model.cz – obchod nabízí nové druhy airbrush pistolí zn.Fengda a Puma, dále nový kompresor Fengda a rozšiřuje nabídku o další pomůcky k airbrush atd.(např.přípojky,filtr atd.).

www.airbrushcentrum.com – mimo rozšíření nabídky airbrush Fengda,jsou nově v sortimentu např. nové stojánky na airbrush,regulátor tlaku, zajímavé jsou také ergonomické nástavce na páčku. “Top novinkou“ je pak Iwata Hi-Line HP – BH s regulací tlaku MAC.

www.art-jaro.com – Ateliér Art-Jaro začal po skončení AAF 2006 nabízet množství publikací o airbrush,ať už časopisy, knihy či DVD.

www.rootra.com – zde jsou nově k vidění barvy od firmy NERCHAU,magnetické, textilní a hobby, dále pak i hobby štětce od téže firmy.

modelar-vanouch.cz – rozšíření nabídky airbrush sortimentu.