Novinky na www.luisroyo.com
Autor: js <admin[at]artnews.cz>, Téma: Novinky, Vydáno dne: 23. 06. 2006Nevím jestli to milovníci, malíře Luise Roya zaznamenaly, ale jeho domovské stránky www.luisroyo.com dostaly zbrusu nový kabát.Web je nyní postaven na Flashi a je protkán spoustou obrázků a animací.Navíc je zde mnoho novinek,aktualizovaný životopis,galerie,odkazy a v budoucnu se zde rozjede i autorův blog.
Mimochodem,autorovy,tedy samotnému malíři,můžete na stránkách zanechat vzkaz,či poslat e-mail s dotazem či konzultací........

S těmi novinkami souvisí i další překvapení.V těchto dnech vyšly ve Španělsku autorovy hned dvě nové knihy.První je DARK LABYRINTH, jedná se o vázané album s 64 stranami kombinující staré a zbrusu nové ilustrace.Má formát 20,6x20 cm, je vázané s laminovým přebalem a stojí 16 eur.Druhé album se jmenuje WILD SKETCHES 1, jedná se o první díl z trilogie, má 208 čb stran a objevují se zde podobné ilustrace jako v albech Conceptions.Formát je sice malý, má 11,5x17,5 cm, ale na druhou stranu potěší cena,ta je 7,5 eur. Obě alba vydává již tradičně Norma Editorial.Oba art booky se dají koupit jak už v Evropě tak i v Americe, zatím né bohužel u nás.
Český fanoušek, ale nemusí dlouho zoufat......Podle sdělení firmy Makros Plus s.r.o. , je dovoz těchto alb do ČR plánován na měsíc červenec či srpen.
Pro nedočkavce, alespoň ještě pár ukázek z těchto alb......... :-))